fbpx

VIP Trening

Z Punktu A Do B

W Rok Przeprowadzę Cię przez Piekło Nauki

Zbudujemy Zdrowe i Silne Fundamenty Odporne Na Wiek I Stres

https://www.youtube.com/watch?v=R_JcNAdHfJk

Cześć, jestem Marcin, i ostatnie 25 lat spędziłem nad tym, jak uczynić swoje ciało sprawniejszym, a przy tym zachować zdrowie. Od wielu lat dzielę sie tą wiedzą z innymi. Jestem dwukrotnym mistrzem świata muaythai i wielokrotnym mistrzem Polski.

Na co dzień szkolę osoby w różnym wieku, od zerowego doświadczenia, po doswiadczonych zawodników. Jestem trenerem w Klubie Gymnazion MuayThai

Pierwszy i Jedyny Program Rocznego Rozwoju Sportowego Dla Osób Biznesu

Możesz zadać pytanie, dlaczego akurat dla osób biznesu? Przede wszystkim dlatego, że nieomal każdy przedsiębiorca ma coś ze sportowca. Dlatego też wielu sportowców zostaje dobrymi przedsiębiorcami. Wyróżnia nas wola walki, ukierunkowanie na cel, zawziętość, odwaga w podejmowaniu decyzji, umiejętność odkładania gratyfikacji w czasie, pracowitość, samozaparcie, samodyscyplina. Pewnie jeszcze możemy coś dopisać. Ale nie o to teraz chodzi.

Sport jest doskonałym uzupełnieniem dla osób, które na co dzień poruszają się w sferze stresu i szybkich decyzji. To swego rodzaju katharsis. Katharsis, po którym umysł jest bardziej czysty i gotowy do kolejnych wyzwań.

Medytacja pozwala dotrzeć tam, gdzie nie chcemy być i rozwiązywać problemy, które były trudne do ruszenia. To nasza część szkolenia, ale nie konieczna. Szanuję różne zapatrywania na świat i nie dla każdego tego rodzaju praktyki mieszczą się w jego światopoglądzie.

dlaczego akurat rok? Rok to konkretny okres czasu. Nie za długi, nie za krótki. W biznesie coś może czasem wyjść poprzez łut szczęścia, w sporcie, zdrowiu, nie ma jednak drogi na skróty. Potrzeba czasu. To jak bardzo się go skróci, zależy od racjonalnego postępowania i planowania. Trochę jak w biznesie, gdy planuje się z wizją na rok, lub kilka lat.

Jeśli czujesz, że sport, sporty walki były zawsze obok Ciebie, ale jakoś się rozminęliście, to jest to dobry moment, by dać sobie szanse.


Czytaj więcej

Co dostajesz?

Treningi VIP dają Ci wiele możliwości i przywilejów

Zindywidualizowny i Konkretny Cel

Rok to podjęcie wyzwania, by dokonać zmiany w swoich nawykach, poprawić swoją sprawność i zdobyć wiedzę o treningu sportowym i dbaniu o siebie. To również rok, by przejść bardzo intensywny kurs sportów walki.

Cel doprezyzowujemy sobie wspólnie, bo każdy jest inny. Dla osoby sprawnej fizycznie będziemy musieli obrać troszkę inny szlak, niż dla osoby całkowicie początkującej, czy zmagającej się z nadwagą.

 

Treningi 1 na 1

Pracujemy 1 na 1. Nie ma nikogo innego na sali. To nasz czas. Ponieważ mam włąsny Klub, dlatego mamy pełen komfort.
Zidywidualizowany program treningu

Zindywidualizowany, czyli dopasowany nie tylko pod kątem Twojej sprawności fizycznej, czy dysfunkcji ruchowych (kontuzji). Każda osoba to indywidualność pod względem ciała, psychiki, emocji. Tak tez będziemy pracować. Czyli biorąc pod uwage Twoje skupienie, motywację, drogę na jakiej jesteś, czy Twoje potrzeby. Przecież chcesz zrealizować jakieś potrzeby/potrzebę? Potrzebę zdrowia, sprawności, zdrowia, zrównoważenia, siły, zapanowania nad ciągłą gonitwą, czy też potrzeby tej chwili dla siebie, gdy nic innego nie jest ważne.

Darmowy ostęp do wydawanych materiałów edukacyjnych
 

Jestemw przygotowaniu kilku kursów online. Pracuję nad nimi. W przygotowaniu też jest książka. Dużo tego. Dam radę :)
Zapewniony sprzęt do treningu

 

Otrzymasz ode mnie wszystko to, co niezbędne do treningu. Znam się na tym. Zaoszczędzisz czas, a będziesz miał sprzęt jednej z najlepszych marek na świecie – Top King. Mam dla Ciebie rękawice, spodenki, owijki i ochraniacze na nogi. Ok, ochraniacz na zęby też!

Edukacja sportowa
 

Naszym wspólnym celem jest nauczyć Cię nie tylko sprawności, ale też umiejętności. Umiejętności popartej wiedzą, byś wiedział jak poruszac sie w świecie sportu samemu. Gdy już zakończymy nasz proces treningu.
Samodzielny dostęp do Klubu w weekendy
 

Jeśli będziesz chciał sobie coś utrwalic, samodzielnie poćwiczyć, Klub masz dla siebie. Musimy tylko wcześniej dogadać się co do godziny. Ale to nie jest problem.
Zamknięta grupa komunikacyjna na Facebook’u

Jeśli masz FB, to tam przeniesiemy część naszych działań.

Treningi w specjalistycznym Klubie

 

Tak, mój Klub to miejsce typowo specjalistyczne, stworzone pod kątem sportów walki i rozwoju sportowego. Znajduje się też tutaj siłownia. Trenujemy na macie pośród worków, z artystycznym graffiti na każdej ze ścian. Klub przeszedł generalny remont na przełomie roku 2019/2020. Jestem bardzo wdzięczny moim podopiecznym za pomoc. Z tego miejsca im jeszcze raz dziękuję.

Możliwość uczestnictwa w treningach grup
 

W zależności od Twojego poziomu zapraszam Cię też na treningi grupowe. Dośc często otwieramy grupy początkujące. Ale mamy też starsze. W tym zawodniczą. Doradzę!
Edukacja prozdrowotna
 

Nie jestem fizjoterapeutą. Mam jednak praktykę nie tylko w zadawania bólu, ale też jego usuwaniu :) Opróćz tego, jako miłośnik ciastek, wiem co służy człowiekowi, a co nie pod kątem odżywiania. Jeśli jednak będziesz potrzebował dietetyka, to też go mamy pod reką.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+

Oferta VIP

A – płatność miesięczna
Zł 5500
Miesiąc

  • Konsultacje
  • Treningi
  • Mentoring

DOŁĄCZAM!

Oferta VIP

B – płatność za rok
Zł 59000
12 miesięcy

  • Konsultacje
  • Treningi
  • Mentoring

DOŁĄCZAM!
KORZYSTNA

Oferta VIP

C – płatność kwartalna
Zł 16000
Kwartał

  • Konsultacje
  • Treningi
  • Mentoring

DOŁACZAM
Poprzedni
Następny

Rekomendacje

Najlepszy trener! Wymaga tyle ile trzeba w danej chwili, co pozwala stale progresować. Ciężko się zrazić do treningu z Marcinem. Każda jego wskazówka jest dużą inspiracją. (…)

Norbert Waligóra
Pośrednik nieruchomości
Bardzo dobrze ułożony cykl szkolenia. Bezpieczeństwo.
Jasny do bólu przekaz trenera.

Arkadiusz Chruściel
Gymnazion
Rewelacyjne miejsce i super trener. W prawdzie nie byłem na treningu Muay Thai, tylko na szkoleniach Mobilty De Novo, to mega urzekła mnie atmosfera miejsca i ludzi którzy go tworzą.

Bartosz Karczewski
Uczestnik szkoleń

Kontakt
793 369 573

Sosnowiec, ul. Sobieskiego 64A/220Facebook


Twitter


Google-plus


Instagram


Youtube


Pinterest

© Copyright - Trener personalny Marcin Tomczyk