fbpx

Złote Runo:

Rodzisz się, uczysz, idziesz do pracy, w międzyczasie być może tworzysz związek, przychodzą na świat dzieci, Twój czas wydaje się być napięty, odkładasz życie na później, szukasz idealnego czasu, momentu, inspiracji… a potem wydaje Ci się, że już jest za późno.

Wydaje Ci się, że jesteś za stary, szukasz idealnego planu treningowego i nim trafisz na dobrego trenera, lub uda Ci się dotrzeć do momentu zrozumienia, to nie raz otrzesz się o znużenie i zniechęcenie. Nie raz przerwiesz i odpuścisz. Stracisz wiarę w siebie i uznasz, ze do tego się nie nadajesz.

Wina nie tkwi w Tobie. Ty po prostu nie znasz metody, jak podejść do tematu. Do siebie. Do treningu.

Nie jesteś maszyną. Jesteś człowiekiem.

W każdej jednak chwili możesz się zatrzymać. Możesz uniknąć frustracji, gdy czujesz, że nie poświęcasz sobie zbyt wiele czasu.

Twoja walka o siebie zaczyna się w głowie.

Walka o to, czy będziesz szedł wyprostowany przez życie, czy zarobione pieniądze będziesz wydawał na lekarzy ciała i duszy.

Walka o to, czy będziesz budzić się bez bólu, a Twoje dzieci, wnuki, rodzina będą widziały Cię zdrowym i sprawnym.

Jeśli chcesz uczynić pierwszy krok, by zatrzymać, choć na chwilę czas, a potem go spowolnić, to daję Ci taką możliwość z tym e-bookiem.

W przestrzeni sieci można spotkać się z wieloma absurdami tyczącymi się treningu. Jak np. ten, że co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Niestety, ale to, co nas nie zabije, może nas uszkodzić, odebrać siłę, osłabić. Co nas nie zabije, to nas nie zabije, ale nie musi nas wzmocnić.

 

© Copyright - Trener personalny Marcin Tomczyk