fbpx

VIP Trening

Z Punktu A Do B

W Weekend Przeprowadzę Cię Przez Piekło Nauki

Klub jest dezynfekowany przed zajęciami, by uniknąć ryzyka zarażenia COVID

Intensywny I Zindywidualizowany Cykl Szkolenia Weekendowego Z Trenerem Kadry Polski

https://www.youtube.com/watch?v=R_JcNAdHfJk

Cześć, jestem Marcin, i ostatnie 25 lat spędziłem nad tym, jak uczynić swoje ciało sprawniejszym, a przy tym zachować zdrowie. Od wielu lat dzielę sie tą wiedzą z innymi. Jestem dwukrotnym mistrzem świata i wielokrotnym mistrzem Polski.

Na co dzień szkolę osoby w różnym wieku, od zerowego doświadczenia, po doswiadczonych zawodników. Jestem trenerem w Klubie Gymnazion MuayThai

Szkolenie z trenerem na wyłączność

Intensywny Program Rozwoju Sportowego Z Trenerem Kadry Polski 2020
I Mistrzem Świata

Dzień lub kilka dni na to, by zdobyć ogrom wiedzy i wrócić z nim do domu. A potem wykorzystać go w swojej pracy nad sobą.

Celem jest zainspirowanie i wyposażenie klienta w niezbędne narzędzia do tego, by mógł bardziej świadomie pokierować swoim procesem rozwoju sportowego i zdrowotnego.

Program jest skierowany do osób całkowicie początkujących i średnio-zaawansowanych.

Program rozwoju sportowego realizowany na podstawie treningu siły, sprawności, mobilności i sportów walki. Są one zwykle pierwszym czynnikiem motywującym do naszego spotkania.

Na początku konsultujemy się na temat celu, jaki chcielibyśmy zrealizować. Staram się nie ustalać celów  już stricte w dniu zajęć, ale nie jest to reguła. Może to być częścią naszego spotkania, gdyż wiele osób nie wie gdzie zacząć, jak zacząć i dokąd zmierzać w bezpieczny sposób. 

Konsultacje dają mi możliwość wcześniejszego przygotowania indywidualnego szkolenia. 

Tak krótki okres treningowy z konieczności przybiera formę seminaryjną. Tzn. opiera się w dużej mierze na edukowaniu i zawarciu jak największej ilości materiału, w najkrótszym czasie. To bardzo intensywna forma nauki, ale też bardzo owocna forma treningu

Zamykamy się na dzień, dwa lub trzy w Klubie i zajmujemy się kwestiami,  które uzgodniliśmy. W tym czasie jestem na wyłączność przez 10 godzin. 

Jeśli czujesz, że sport, sporty walki były zawsze obok Ciebie, ale jakoś się rozminęliście, to jest to dobry moment, by dać sobie szanse.

Co dostajesz?

Treningi VIP dają Ci wiele możliwości i przywilejów

Zindywidualizowny i Konkretny Cel

Celem jest wyposażenie adepta w wiedzę i umiejętności pozwalające na świadome sterowanie swoim treningiem.

Szczegółowy cel doprecyzowujemy sobie wspólnie, gdyż każda osoba jest inna. Dla osoby sprawnej fizycznie trzeba obrać troszkę inny szlak, niż dla osoby całkowicie początkującej, czy zmagającej się z nadwagą.

Czym Zajmujemy Się Na Szkoleniu

Szkolenie może składać się z trzech bloków, lub jednego z bloków treningowych:

  1. Trening sportów walki – nauka podstaw i zakres materiału do samodzielnej pracy w domu. 
  2. Trening siłowy – nauka poprawnego wykonywania ćwiczeń siłowych, nauka podstawowych wzorców ruchowych,  trening mobilności, podstawy progresji i regresji w treningu siłowym.
  3. Sprawność – blok skupiający się na ćwiczeniach koordynacyjnych i podstawowych elementach gimnastycznych.

Szkolenie poprzedzamy zwykle testami, które mają odzwierciedlać aktualną dyspozycję sprawnościową klienta.
Treningi w Specjalistycznym Klubie

 

Tak, mój Klub to miejsce typowo specjalistyczne, stworzone pod kątem sportów walki i rozwoju sportowego. Znajduje się też tutaj siłownia. Trenujemy na macie pośród worków, z artystycznym graffiti na każdej ze ścian. Klub przeszedł generalny remont na przełomie roku 2019/2020. 

Zidywidualizowany Program

Zindywidualizowany, czyli dopasowany pod kątem Twojej sprawności fizycznej, czy dysfunkcji ruchowych (kontuzji). Każda osoba to również indywidualność pod względem ciała, psychiki, emocji. 

Dlatego bierzemy też pod uwagę umiejętność skupienia, motywację, drogę, na jakiej jesteś, czy Twoje potrzeby.

Potrzebę zdrowia, samoobrony, poczucia bycia silnym, sprawności, zdrowia, zrównoważenia… A może potrzeby tej chwili dla siebie, gdy nic innego nie jest ważne?

Treningi 1 na 1

Pracujemy 1 na 1. Nie ma nikogo innego na sali. To nasz czas. Ponieważ mam własny Klub, dlatego mamy pełen komfort pracy indywidualnej.

W trakcie mamy czas na zadawanie pytań i na odpowiedzi.

Edukacja Sportowa

 

Naszym wspólnym celem jest nauczyć Cię nie tylko sprawności, ale też umiejętności. Umiejętności popartej wiedzą, byś wiedział jak poruszać się w świecie sportu samemu. 

Edukacja Prozdrowotna
 

Nie jestem fizjoterapeutą. Mam jednak praktykę nie tylko w zadawania bólu, ale też jego usuwaniu :) Opróćz tego, jako miłośnik ciastek, wiem co służy człowiekowi, a co nie pod kątem odżywiania. Jeśli jednak będziesz potrzebował dietetyka, to też go mamy pod reką.

Rekomendacje

Najlepszy trener! Wymaga tyle ile trzeba w danej chwili, co pozwala stale progresować. Ciężko się zrazić do treningu z Marcinem. Każda jego wskazówka jest dużą inspiracją. (…)
Norbert Waligóra
Pośrednik nieruchomości
Bardzo dobrze ułożony cykl szkolenia. Bezpieczeństwo.
Jasny do bólu przekaz trenera.

Arkadiusz Chruściel
Gymnazion
Rewelacyjne miejsce i super trener. W prawdzie nie byłem na treningu Muay Thai, tylko na szkoleniach Mobilty De Novo, to mega urzekła mnie atmosfera miejsca i ludzi którzy go tworzą.

Bartosz Karczewski
Uczestnik szkoleń

Kontakt
793 369 573

Sosnowiec, ul. Sobieskiego 64A/220



Facebook


Twitter


Google-plus


Instagram


Youtube


Pinterest

© Copyright - Trener personalny Marcin Tomczyk