fbpx

Dodaj tu swój tekst nagłówka

BootCamp

Obozy Sportowe Dla Dorosłych

przestrzeń, by zwalczyć stres i cieszyć się ruchem

Najbliższe obozy — maj, czerwiec 2023


TAK, ZAPISUJĘ SIĘ!

Obóz Sportowy Dla Dorosłych Prowadzony Przez Mistrza Świata

Niezapomniany, kilkudniowy obóz sportowy dla dorosłych, prowadzony przez mistrza świata Marcina Tomczyka. Jest on idealny zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoją sprawność, umiejętności i kondycję.

Na moim obozie sportowym oprócz typowej zaprawy sportowej poznasz  podstawy  tajskiego boksu (muay thai) w bezpiecznym, przyjaznym i pełnym wsparcia środowisku. Program został opracowany z myślą o uczestnikach, którzy trenują sport rekreacyjnie, więc nie musisz się martwić, że zostaniesz wrzucony na głęboką wodę. Wszystkie treningi są dostosowane do Twojego poziomu zaawansowania i prowadzone w atmosferze wzajemnego szacunku oraz życzliwości.

W ofercie obozu znajdziesz dużą wszechstronność treningową, by uniknąć znużenia, i aby czuć ducha przygody i świeżości.

Zajęcia grupowe prowadzę od 15 lat. Prowadzę treningi na różnym poziomie zaawansowania. W większości są to grupy rekreacyjne, ale trenuję też zawodników. Doprowadziłem na podium Mistrzostw Polski wielu zawodników. Jako drużyna zajmowaliśmy tytuły najlepszego Klubu Mistrzostw i Pucharów Polski. Moi wychowankowie otrzymywali tytuły najlepszych zawodników na zawodach rangi krajowej. Podróżowaliśmy do Korei Południowej, Włoch, Turcji, Ameryki, Niemiec, Rosji, Czech, Słowacji. To mój świat. Zapraszam Cię na kilka dni do niego :)

Co Cię czeka na obozie?

 • Profesjonalne warsztaty i treningi prowadzone przez mistrza świata Marcina Tomczyka.
 • Dostosowane do umiejętności uczestników zajęcia wprowadzające w świat muay thai.
 • Poznawanie technik medytacji i relaksacji.
 • Treningi na specjalnie przystosowanej sali z matą i ringiem.
 • Treningi w plenerze.
 • Zajęcia poprawiające ogólną sprawność fizyczną przy pomocy TRX, rozciągania siłowego i nauki podstawowych elementów gimnastycznych, treningu na skakance i treningów koordynacyjnych.
 • Jedynej i niepowtarzalnej gry drużynowej wymyślonej 10 lat temu w naszym Klubie! Większość osób za nią szaleje. Rywalizacja i świetna zabawa w drużynach. Stosujemy ją często jako rozgrzewkę przed treningami w naszym Klubie.
 • Wykłady na temat zdrowia, odżywiania oraz psychologii sportu.
 • Poranne rozruchy
 • Treningi 3 – 4 razy dziennie
 • Wyżywienie 3 razy dziennie

Obóz dla osób dorosłych

Potrzebujesz wytchnienia od zabiegania w codzienności, chcesz się poruszać, odzyskać kontakt z sobą, naturą i swoim czasem, to zapraszam Cię na kilkudniowy obóz sportowo-rozwojowy.

To okazja dla kobiet i mężczyzn, by wyrwać się w ciszę poza miasto, zakosztować relaksu, ale aktywnie i na sportowo, a przy okazji z domieszką zmęczenia, poznania nowych ludzi, nauczenia się nowych rzeczy.

Pierwsze Obozy Sportowe

Zapraszam Cię na obozy, które pierwsze organizowałem ponad 10 lat temu.

Najlepsze na takich obozach jest to, że odcinasz się od życia codziennego i problemów, które zostawiasz poza sobą. Nie ma czasu na przesadne grzebanie w telefonie, czy w komputerze. Przenosisz się w wymiar ruchu, przyrody i skupienia na sobie.

A co jeśli nie dam rady?

Ale jak? Dostaniesz zawału? Zejdziesz? Siądziesz ze zmęczenia?

Robisz tyle, ile możesz. To nie jest kołchoz. Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Zakładam, że nikt nie jedzie się obijać. Najlepsze jest to, że te osoby, które niby tylko rekreacyjnie trenują, zwykle nie potrzebują żadnej motywacji. Trenują z pełnym zaangażowaniem. Takie jest moje doświadczenie.

Sporty walki wykorzystamy do naszych treningów i wszystko to, co towarzyszy przy budowaniu formy, czy “robieniu wagi”.

Jeśli masz ochotę poświęcić jeden przedłużony weekend, aby zrobić coś dla siebie, wejść na drogę zmiany, to czytaj dalej. Może to będzie coś, co zmieni bieg Twojej historii?

Mam na imię Marcin i większość życia spędziłem nad tym, jak uczynić swoje ciało sprawniejszym, a przy tym zachować zdrowie. Od wielu lat dzielę się tą wiedzą z innymi. Jestem dwukrotnym mistrzem świata i wielokrotnym mistrzem Polski MuayThai.

Na co dzień szkolę osoby w różnym wieku, od zerowego doświadczenia, po doświadczonych zawodników. Jestem trenerem w Klubie Gymnazion MuayThai.

Jesteś zdecydowany/a


TAK, ZAPISUJĘ SIĘ!

Pomogę Ci ZAZNAĆ…
życia sportowca, amatora :)

Obozy Sportowe Dla Dorosłych – zwalcz stres i wygraj zdrowie

Obóz Sportowy Z Mistrzem Świata

Oderwij się na chwilę od codzienności. Skup się na SOBIE przez kilka dni (zależnie od konkretnego obozu).

Nieważne czy czujesz się całkowicie początkującym, czy średnio-zaawansowanym w aktywności fizycznej. Obozy Sportowe pozwolą Ci naładować się energią do działania po powrocie do domu.

Obóz Sportowy To Czas Tylko Dla Ciebie

“Realizowany na podstawie treningu sprawności, kondycji, siły, mobilności i sportów walki.

Zamykamy” się na kilka dni w ośrodku i bierzemy się do pracy. W tym czasie jestem na wyłączność dla grupy przez 24 godziny na dobę.

Jeśli czujesz, że sport, sporty walki były zawsze obok Ciebie, ale jakoś się rozminęliście, nie miałaś/miałeś czasu lub możliwości, to jest to dobry moment, by dać sobie szansę.

Obozy Sportowe czekają na Ciebie!

BONUSY:

 • Podsumowujące materiały dydaktyczne wysyłane po szkoleniu
 • Dyplomy ukończenia szkolenia
 • Pamiątkowe koszulki

Dni Godziny Minuty

Dla Kogo Obóz Sportowy

Dla każdego, kto chce spędzić ciekawie i na sportowo czas, by odciąć się na chwilę od świata i znaleźć chwilę czasu dla siebie…

Nawet jeśli uważasz, że Twój czas przeminął i jesteś już za stary/stara na treningi, a może po prostu nie potrafisz  wziąć się za siebie, wiecznie brak Ci czasu dla siebie, treningi grupowe w klubie nie są dla Ciebie, sport i sporty walki zawsze Cię pasjonowały, ale się rozmijaliście…

Dla każdego na etapie gotowości, by zacząć żyć aktywnie i zdrowo, dla poszukiwaczy nowych pasji, potrzebujących oderwać się od codzienności i spotkania się z nowymi ludźmi.

Jeśli cokolwiek z powyższego Cię opisuje, to masz teraz okazję, by wybrać się na obóz sportowy organizowany przeze mnie.

Program Naszego Obozu

Obozy sportowe

Treningi oparte będą o sprawność, mobilność, kondycję i elementy treningu siłowego na bazie sportów walki, ale nie tylko. Włączam do treningu wiele elementów koordynacji, gimnastyki i lekkoatletyki.

Dni będą wyglądać dość podobnie godzinowo, ale zmieniać będzie się  formę ruchu, czyli:

 • 7:00 – poranny rozruch (bieg, gimnastyka siłowa, rozciąganie siłowe) 
 • 8:30 – śniadanie, 
 • 10:30 – trening, 
 • 13:30 – obiad,
 • 15:30 – trening, 
 • 18:30 – kolacja,
 • 20:00 – i na koniec trening regeneracyjny/zajęcia teoretyczne (mobilność w ruchu, rozciąganie siłowe, medytacja, relaksacja)

Celem obozu jest wyposażenie uczestników również w praktyczną wiedzę z zakresu racjonalnego odżywiania, suplementacji i racjonalnego treningu.

Prowadzę treningi od ponad 15-tu lat. Obecnie nawet po 7 dziennie. Mam na tyle doświadczenia, by grupę traktować jako żywy organizm, na którym mogę pracować i reagować na to, co się w nim zmienia. I tak traktuję grupę.

Zwykle przygotowuję sobie 2 – 3 warianty treningu, a każdy wariant mogę poprowadzić w kilku kierunkach zależnie od tego, co dzieje się w grupie.

Do dyspozycji mamy wiele możliwości treningowych.  Kładę dużą uwagę na różnorodność treningową, by uniknąć znużenia podopiecznych.

Czeka na Ciebie nauka podstaw boksu i muaythai, a do tego treningi sprawnościowe, kondycyjne, siłowe i rozciąganie siłowe (moja autorska metoda zwiększania mobilności), TRX (liny podwieszane) i wiele innych.

Jak Się Zgłosić

By się zgłosić, użyj przycisku, który jest poniżej. W ciągu kilku chwil otrzymasz potwierdzenie zapisu oraz informację do przelewu zaliczki.

W wiadomości będzie zawarty również formularz zgłoszeniowy z załącznikami. Formalności tylko tyle, co konieczne.

Mamy ograniczoną ilość miejsc. Jeśli formularz zapisu jest aktywny, to znaczy, że możesz dołączyć. Jeśli formularz nie jest aktywny, oznacza to, że mamy już komplet.


TAK, ZAPISUJĘ SIĘ !

OBOZY SPORTOWE 2023

Płatność

wcześniej

1400
ZA WYJAZD

Płatność

później

1500
ZA WYJAZD

Płatność

najpóźniej :)

1600
ZA WYJAZD


TAK, ZAPISUJĘ SIĘ !

Rekomendacje

Opinie męskie wyjazdy

Kontakt
793 369 573

Sosnowiec, ul. Sobieskiego 64A/220Facebook


Twitter


Google-plus


Instagram


Youtube


Pinterest

© Copyright - Trener personalny Marcin Tomczyk