811037379490936

Camp Man

Męskie Wyjazdy

męska przygoda ze sportami walki dla amatorów

Najbliższe obozy — maj, czerwiec 2023

Obóz Sportowy Z Mistrzem Świata

Oderwij się na chwilę od codzienności, zabiegania i stresu. Skup się na SOBIE przez kilka dni (zależnie od konkretnego obozu).

Niezapomniany, kilkudniowy obóz sportowy dla facetów, prowadzony przez mistrza świata Marcina Tomczyka. To idealny wybór zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoją sprawność, umiejętności i kondycję.

Nieważne czy czujesz się całkowicie początkującym, czy średnio-zaawansowanym w aktywności fizycznej. Męskie Wyjazdy pozwolą Ci naładować się energią do działania po powrocie do domu. 

Męski Wyjazd W Męskim Gronie

realizowany na podstawie treningu sprawności, kondycji, siły, mobilności i sportów walki

“Zamykamy” się na kilka dni w ośrodku i bierzemy się do pracy. W tym czasie jestem na wyłączność dla grupy przez 24 godziny na dobę. To nasza wyprawa w męskim gronie, by nie trwonić czasu w drodze do celu.

Jeśli czujesz, że sport, sporty walki były zawsze obok Ciebie, ale jakoś się rozminęliście, nie miałeś czasu lub możliwości, to jest to dobry moment, by dać sobie szansę.

Męskie Wyjazdy czekają na Ciebie!

Męskie wyjazdy - męska przygoda ze sportami walki

Proponuję Ci pomoc w... zrobieniu pierwszego kroku.

 

Na moim obozie sportowym oprócz typowej zaprawy sportowej poznasz  podstawy  tajskiego boksu (muay thai) w bezpiecznym, przyjaznym i pełnym wsparcia środowisku. Program został opracowany z myślą o uczestnikach, którzy trenują sport rekreacyjnie, więc nie musisz się martwić, że zostaniesz wrzucony na głęboką wodę. Wszystkie treningi są dostosowane do Twojego poziomu zaawansowania i prowadzone w atmosferze wzajemnego szacunku oraz życzliwości.

Jeśli z góry uznajesz, że sporty walki są zarezerwowane dla wąskiej grupy mężczyzn, a barierą jest wiek lub sprawność, to chcę Ci powiedzieć, że prowadzę na co dzień podopiecznych w przekroju wiekowym do 60-ciu lat. O różnej sprawności. Natomiast wiem, że wielu facetów chciało uprawiać sporty walki, ale poprzez pracę, rodzinę, czy inne powody im się nie udało.

I z nimi spotykam się na sali, by mogli zrealizować swoje marzenie, inni chcą sobie coś udowodnić, ktoś inny chce umieć się obronić. To dość silnie jest w nas zakorzenione, by umieć walczyć. Taki atawizm.

Część społeczeństwa kojarzy sporty walki z chuliganami. To też odstręcza. Natomiast jest to środowisko, w którym jest bardzo wielu wartościowych ludzi. Nie jesteśmy chuliganami. Przede wszystkim jest to dziedzina, która buduje charakter.

Może znasz to ukłucie zazdrości, kiedy patrzysz na sprawnych sportowców, na wychodzących do walki pewnych siebie zawodników?

Patrzysz w lustro i zrezygnowany sięgasz po pilota lub kolejne piwo i chipsy…
Myślisz wtedy – jestem za stary, nie mam kondycji, sport to już nie dla mnie, a sport walki to już wcale? Chociaż zawsze marzyłem, żeby moja prawa pięść była śmiertelną bronią…

Otóż…

Jesteś w błędzie.

Spotykam wielu z podobnymi wątpliwościami. Niektórzy z nich postanowili coś zmienić. Zaufali mi. Pokazałem im Drogę, jak na nią wejść, a potem samemu nią podążać. Po prostu spróbuj, nim nie będzie za późno.  Może to być przełomowy moment Twojego życia. 

Mam wiele doświadczeń. Wiem praktycznie, jak dużą pomoc sport niesie w walce z uzależnieniami od alkoholu, czy narkotyków. 

Jeśli masz ochotę poświęcić jeden weekend, aby zrobić coś dla siebie, wejść na drogę zmiany, czytaj dalej. Może to będzie coś, co zmieni bieg Twojej historii?

Czytasz dalej ? Super.
Na początek pozwól, że Ci się przedstawię.

Jestem Marcin, i ostatnie 25 lat spędziłem nad tym, jak uczynić swoje ciało sprawniejszym, a przy tym zachować zdrowie. Od wielu lat dzielę się tą wiedzą z innymi. Jestem dwukrotnym mistrzem świata i wielokrotnym mistrzem Polski MuayThai.

Na co dzień szkolę osoby w różnym wieku, od zerowego doświadczenia, po doświadczonych zawodników. Jestem trenerem w Klubie Gymnazion MuayThai

BONUSY WYJAZDOWE:

Dni
Godziny
Minuty

Dla Kogo Męski Wyjazd

Dla każdego faceta, który chciałby zrobić coś dla siebie i poczuć przygodę ze sportami walki i sportem szeroko rozumianym.

Dla Ciebie, nawet jeśli uważasz, że Twój czas przeminął i jesteś już za stary na sporty walki…

A może NIE potrafisz  wziąć się za siebie i wiecznie brak Ci czasu dla siebie…

Treningi grupowe w klubie nie są Ci po drodze, ale sport i sporty walki zawsze Cię pasjonowały, ale się rozmijaliście…

Jesteś na etapie, gdzie chciałbyś zacząć żyć aktywnie i zdrowo, ale brakuje Ci startera…

Szukasz miejsca dla nowych pasji, potrzebujesz oderwać się od codzienności, spotkać się z innymi facetami, którzy mówią podobnym językiem doświadczenia, to…

masz okazję, by zmienić swój sposób myślenia i zrobić coś dla siebie na moim obozie.

Program CampMan

trener personalny Katowice Sosnowiec sporty walki

Treningi oparte będą o sprawność, mobilność, kondycję i elementy treningu siłowego na bazie sportów walki, ale nie tylko. Włączam do treningu wiele elementów koordynacji, gimnastyki i lekkoatletyki.

Dni będą wyglądać dość podobnie godzinowo, ale zmieniać będzie się  formę ruchu, czyli: 

  • 7:00 – poranny rozruch (bieg, gimnastyka siłowa, rozciąganie siłowe) 
  • 8:30 – śniadanie, 
  • 10:30 – trening, 
  • 13:30 – obiad, 
  • 15:30 – trening, 
  • 18:30 – kolacja, 
  • 20:00 – i na koniec trening regeneracyjny/zajęcia teoretyczne (mobilność w ruchu, rozciąganie siłowe, medytacja, relaksacja)

Celem obozu jest wyposażenie uczestników również w praktyczną wiedzę z zakresu racjonalnego odżywiania, suplementacji i racjonalnego treningu.

Prowadzę treningi od ponad 15-tu lat. Obecnie nawet po 7 dziennie. Mam na tyle doświadczenia, by grupę traktować jako żywy organizm, na którym mogę pracować i reagować na to, co się w nim zmienia. I tak traktuję grupę.

Zwykle przygotowuję sobie 2 – 3 warianty treningu, a każdy wariant mogę poprowadzić w kilku kierunkach zależnie od tego, co dzieje się w grupie.

Do dyspozycji mamy wiele możliwości treningowych.  Kładę dużą uwagę na różnorodność treningową, by uniknąć znużenia podopiecznych.

Czeka na Ciebie nauka podstaw boksu i muaythai, a do tego treningi sprawnościowe, kondycyjne, siłowe i rozciąganie siłowe (moja autorska metoda zwiększania mobilności), TRX (liny podwieszane) i wiele innych.

Będziesz mógł przeżyć sportową przygodę dopasowaną pod możliwości sportowca amatora lub osoby, która szuka inspiracji, do zmiany sposobu swojego życia.

Ponieważ jestem ekspertem sportów walki, to główną osią obrotu będą treningi oparte o sprawność, mobilność, kondycję i elementy treningu siłowego na bazie sportów walki.

Jak Się Zgłosić

By się zgłosić, użyj przycisku, który jest poniżej. W ciągu kilku chwil otrzymasz potwierdzenie zapisu oraz informację do przelewu zaliczki.

W wiadomości będzie zawarty również formularz zgłoszeniowy z załącznikami. Formalności tylko tyle, co konieczne. 

Mail zwrotny jest konieczny, gdyż mamy ograniczoną ilość miejsc. To moje potwierdzenie miejsca na szkoleniu.

 

Amatorski Obóz Sportowy Dla Facetów Prowadzony Przez Mistrza Świata

MĘSKIE WYJAZDY 2023

Płatność

wcześniej
1400 ZA WYJAZD
  •  

Płatność

później
1500 ZA WYJAZD
  •  

Płatność

najpóźniej :)
1600 ZA WYJAZD
  •  

Rekomendacje

Opinie męskie wyjazdy
Kontakt
793 369 573

Sosnowiec, ul. Sobieskiego 64A/220

© Copyright - Trener personalny Marcin Tomczyk